Рейтинг безпечних міст світу: на якому місці Київ, Харків, Одеса та ЛьвівОпубліковано рейтинг найбільш безпечних міст світу. Всього проаналізували 327 населених пунктів. Туди включили і українські міста.

Згідно з даними порталу Numbeo, перше місце вже другий рік поспіль дістається Абу-Дабі, столиці Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ). У топ-10 найбільш безпечних міст також увійшли Доха, Базель, Сінгапур, Квебек, Осака, Токіо, Берн, Мюнхен і швейцарський Цюріх.

Що стосується міст України, то найвище у рейтингу розташувався Львів (121 місце), далі йде Харків (189 позиція), а після нього Київ (198 місце).

Одеса не потрапила у рейтинг за весь рік, але у даних за перше півріччя зайняла 248 місце з індексом 53,71 і розташувалася між Сан Хосе (Коста-Ріка) і Кіто (столиця Еквадору).

Найнебезпечніші міста світу: Сан-Педро-Сула (Гондурас) і Каракас (Венесуела). В кінці рейтингу також такі південноафриканські міста Дурбан, Преторія та Йоганнесбург.

Lifestyle

ТОП-25 найвпливовіших міст у 2018 році — доповідь

04/06/2018

233

Крім безпеки, рейтинг заснований на таких показниках як вартість і якість життя, рівень забруднення навколишнього середовища, а також вартість подорожей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Фото: www.nadia-tour.com

А поделиться?