Реализация программы «Разом у майбутнє» в Волчанском районе13 октября 2017, 14:35

 

Тепер поспішати до свого улюбленого дитячого садочка під номером один, що в місті Вовчанськ, його вихованці будуть ще з більшим задоволенням. Адже тепер у них є все, що необхідно для комфортного перебування. Ініціативна група батьків дошкільного закладу взяла участь і перемогла в конкурсі міні-проектів «Разом у майбутнє». Тепер у всіх 6 групах розвиваючі куточки і нові меблі — столики, стільчики, ліжечка. Нові матраци та подушки. Змінилися і шафки в роздягальні. 

Такого масштабного оновлення тут не було з дня відкриття садочку, розповідає його завідувач Лариса Плужнікова. Педагог зі стажем ділиться, що чималу підтримку їхньої установи, у всіх питаннях, вже багато років надає депутат Харківської облради Віталій Панов.

Лариса Плужнікова завідувач дитсадком №1 (Вовчанськ)

Мы каждый год посещаем парк Горького. Это столько радости у детей, восторга. Мы находимся далеко от Харькова и вывезти детей нет возможности, но эту возможность нам даёт Виталий Владимирович. И этот проект в принципе реализован при его помощи. 

Він як велитеньска фортеця. Такому ігровому комплексу може позаздрити навіть велике місто. Тепер такий є і у маленьких мешканців Вовчанська. Дитмайданчик, теж частина програми з міні-проектів «Разом у майбутнє».

Аліна Коновал молода матуся, мешканка Вовчанська

Действительно, подобного в нашем городе не было. Открытие этой «фортеції», это очень интересно для детей и познавательно. Они с удовольствием приходят сюда играются и развиваются. Мы очень благодарим Виталия Панова, за то что он делает для нашего города и за то, что он беспокоится за наших детей. 

А такими запальними танцями зустрічали поважних гостей маленькі артисти Вовчанського дитсадку №7. Це доволі великий дошкільний заклад у місті. Тут за допомогою міні-проектів відкрито цілий фізіотерапевтичний кабінет, що має все необхідне медичне устаткування. 

Віталій Панов депутат Харківської обласної ради

Здесь детки могут получать необходимые медицинские услуги, не нужно вести ребёнка в поликлинику, а прямо в садике, кода он здесь присутствует целый день можно проводить эти процедуры. Программа «Разом в майбутнє», эти мини-проекты, они дают возможность инициативным группам определить те объекты, которые необходимы, проявить инициативу. Полностью оформить эти проекты и подать на конкурс и после его проведения в областном совете определяются победителя, выделяются деньги с софинансированием бюджетов различных уровней и происходят те вещи, которые мы сегодня открывали. 

Реклама

А поделиться?