Работы на Губаревском путепроводе вышли на завершающую стадию18 октября 2017, 15:57

 

Новий міст взамін старого та аварійного, що прийшлося демонтувати, та під’здні дороги. Обласні шляховики виходять на завершальну стадію відновлення Губарівського шляхопроводу.

Роботи на Губарівському шляхопроводі вийшли на завершальну стадію. Міст на трасі Харків — Охтирка вже готовий на 70%. Такі дані наводять у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

Євген Зражевець начальник САД Харківської області 

Голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична поставила нам завдання — серед найперших пріорітетів і цей шляхопровід. Ми у минулому році організовано провели проектно-вишукувальні роботи, геодизичні роботи, спланували на цей рік роботи. Провели аукціон, визначили переможця і досить організовано розпочали роботу у травні місяці. 

Євген Зражевець відзначив, що, крім відновлення самого шляхопроводу, виконають роботи на під’їздах до нього з обох сторін.

Євген Зражевець начальник САД Харківської області

Тут інший підрядник буде облаштовувати нове покриття. Будем формувати узбіччя. Будем проводити інший комплекс робіт, а сьогодні наша увага зосереджена на мості. Ми встановлюємо балки, довгі балки, 24 метри, вже встановлені два тижні тому назад. Зараз короткі по 12 метрів ми встановлюємо. І згодом, через тиждень ми перейдемо до бетонування накладної плити. Потім будемо встановлювати перехідні плити, далі перейдемо на тротуарні блоки, на перильне, бар’єрне огородження і власне облаштування дорожнього одягу, його верхнів шарів. Роботи багато зроблено і ми плануємо, що до грудня місяця цей об’єкт буде завершено. 

Новий шляхопровід більший ніж старий, зараз його ширина становить 9,5 метрів. Кошторисна вартість проекту складає 31,5 мільйони. На об’єкті працює 30 спеціалістів та 7 одиниць техніки. 

Роман Зінченко начальник будівельної ділянки 

Процесс не прекращается. Работаем круглосуточно в две смены по 12 часов. Качество отличное. Мост простоит — нас у же не будет, а он будет стоять. 100 лет, а может и 200. 

Володимир Шаров голова Богодухівської РДА 

Дана робота була губернатором Юлією Світличною спрацьована системно. Тому що не тільки цей міст будується, а ще були закладені кошти 30 мільонів гривень на дорогу Губарівка-Козієвка, це Богодухів — Харків автошлях. І цей участок, який був понівечиний, це участками приблизно до 4,5 кілометрів вони вже відремонтовані. Тому вже можна більш менш нормально можна проїхати по цьому автошляху Богодухів — Красний кут. 

А поделиться?