Психологи Нацгвардии со всей Украины повышали квалификацию в Харькове (фото)Навчальна програма була досить насичена і включала в себе не тільки теоретичні заняття, а й проведення тренінгів та майстер-класів. Основний напрямок проведення занять – професійно-психологічна підготовка військовослужбовців. Практичні заняття психологи відпрацьовували на території Академії та навчального центру.

«Я вітаю вас з набуттям нових компетенцій. Ваша професія зараз є вкрай актуальною у підрозділах Нацгвардії — і я впевнений, і ви, і ваші командири це відчувають. Робота з особовим складом у військових підрозділах зараз вийшла на зовсім новий рівень і роль психолога у військовій родині чітко окреслена. За результатами вихідного тестування я побачив, що всі позитивно пройшли його і це свідчить про те, що кожен з вас зацікавлений у розвитку та нових знаннях. Вітаю з завершенням навчання та бажаю не зупинятися на досягнутому», — підвів підсумок навчання та привітав присутніх перший заступник начальника Академії полковник Олександр Морозов.

Загалом за два тижні курсу було проведено більше десяти тренінгів та майстер-класів, які надали змогу офіцерам відразу відпрацьовувати набуті теоретичні знання. Окремими блоком психологи розглянули особливості проведення професійно-психологічної підготовки військовослужбовців у зоні проведення антитерористичної операції та перевірка готовності до виконання службово-бойових завдань.

«Зараз дуже велика відповідальність покладається на військових психологів. Нам доводиться виконувати службово-бойові завдання в різних умовах і з різними категоріями військовослужбовців, тому я дуже задоволений тим, що ми маємо можливість постійно навчатися, зростати в професійному плані і обмінюватися досвідом як раз під час проведення таких курсів», — зазначив начальник відділення психологічного забезпечення військової частини 3018 підполковник Юрій Ващенко.

По завершенню курсу всім учасникам були вручені свідоцтва про підвищення кваліфікації.

А поделиться?