Прокурори оскаржили збільшення тарифів на воду в ХарковіХарківська прокуратура оскаржує постанову про підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для мешканців Харкова 

Depo.

Сьогодні 16:14

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі прокуратури Харківської області, Харківська місцева прокуратура №2 звернулася до окружного адміністративного суду Києва з вимогою визнати не чинною постанову про підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для мешканців Харкова.

За інформацією керівника місцевої прокуратури Олександра Фільчакова, йдеться про постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 25 липня 2017 року.

Згідно з українським законодавством рішення НКРЕКП, які є нормативно-правовими актами підлягають обов’язковій державній реєстрації. Державна реєстрація нормативно-правового акту полягає у проведенні правової експертизи на відповідність Конституції та іншим законодавчим актам України, Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, антикорупційної експертизи.

Однак всупереч законам постанова НКРЕКП не зареєстрована в Міністерстві юстиції, не включена до Єдиного державного реєстру, реєстраційний номер не присвоєно, належним чином не оприлюднена.

Отже, документ за яким змінено тарифи на водопостачання та водовідведення введено в дію в супереч визначеній нормативно-правовими актами процедурі реєстрації такої категорії постанов.

Як повідомляв Depo.Харків, в Харкові з 30 липня 2017 збільшилися тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення. Відтоді послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) коштують 9.32 грн за 1 куб.м з ПДВ (раніше тариф був 8,74 грн за 1 куб.м з ПДВ від 4 листопада 2016 року), послуги з централізованого водовідведення (з використаннням внутрішньобудинкових систем) – 5,22 грн за 1 куб.м з ПДВ (раніше тариф був 4,72 грн за 1 куб.м з ПДВ від 4 листопада 2016 року).

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

Реклама

А поделиться?