Прокуратура спростовує повідомлення про арешт підозрюваної у смертельній ДТП у ХарковіПро це повідомила Громадському радіо прес-секретарка прокурора Харківської області Віта Дубовик.

«На даний час я вже можу повідомити, що прокуратура затвердила текст підозри — це обов’язкова процедура за КПК. Зараз слідчі та прокурори направляються до нашої затриманої для оголошення цієї підозри. Лише після оголошення підозри за цими правилами, у присутності адвокатів, слідчі та прокурори мають право звернутися із клопотанням до суду про обрання запобіжного заходу», — зазначила вона.  

За її словами, тільки після оголошення підозри клопотання про обрання запобіжного заходу реєструється в суді.

У прокуратурі також зазначили, що дівчину затримали уночі 19 жовтня у порядку статті 208 КПК України. «Це означає, що у слідчих поліції та прокуратури, які працюють у цьому кримінальному провадженні, є 72 години на те, щоб оголосити підозру та звернутися з клопотанням про обрання запобіжного заходу до суду», — зазначила Дубовик.

Водночас  міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook повідомив, що суд арештував доньку харківського бізнесмена Олену Зайцеву, у результаті смертельної ДТП в Харкові, де загинули 5 людей.

«Винуватиця затримана поліцією і арештована судом. Поліція проводить розслідування, вивчає, в тому числі, роль водія другої машини, що брала участь в ДТП, — за результатами якого, сподіваюся, суд прийме адекватне тяжкості скоєного кожним з них рішення», — повідомив він.

Нагадаємо, 18 жовтня у центрі Харкова автомобіль в’їхав у групу людей, які стояли на тротуарі та чекали зеленого світла світлофора. У результаті аварії загинуло п’ятеро людей, також шестеро отримали поранення. 

А поделиться?