Прокуратура обнаружила канал поставки контрафактного табака и алкоголя на ХарьковщинуСледователи прокуратуры Харьковской области совместно с областным УСБУ разоблачили канал поставок контрафактной табачной продукции и этилового спирта, который использовали для производства суррогатного алкоголя. Об этом сообщили в местной прокуратуре.

Як розповів начальник відділу прокуратури області Максим Гришин, тютюнові вироби та спиртне, що незаконно завозилися до області, у подальшому реалізовувалися громадянам.

Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом незаконного виготовлення, зберігання, збуту та транспортування підакцизних товарів (ч. 3 ст. 204 КК України).

За санкцією суду проведено обшуки за місцем мешкання причетних до організації каналу постачання контрафакту та у складських приміщеннях, де пакували і зберігали завезену продукцію та виготовляли сурогатний алкоголь.

Наразі у рамках ст. 208 КПК України затримано 5 осіб. Вирішується питання щодо оголошення їм підозри та обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває.

А поделиться?