Проблемную кровлю пятиэтажки по пр. Гагарина, 191-А отремонтируют на две недели раньше5 июля 2017, 15:13

 

Як тільки на небі збиралися хмари, це для них було знаком. Знаком того, що потрібно готувати відра і ганчірки. Адже навіть невеликий дощ був для них великою проблемою. Вода збиралася на стелі, текла по стінах. Так, нещодавно, до приходу комунальників, жили мешканці багатоповерхівки по проспекту Гагаріна, 191-А, що в Слобідському районі. 

Олександр Бондаренко головний інженер КП «ХРБП»

Жильцы этого дома обратились в мэрию, Департамент жилищного хозяйства и было принято решение о включении этого дома в план капитального ремонта 2017 года. Кровля была совсем разрушена, аварийная практически. Текли практически все квартиры верхних этажей. 

На цій проблемній покрівлі п’ятиповерхівки бригада комунальників працює з початку травня. За цей час вони провели чималий комплекс робіт на площі більш ніж в 600 квадратних метрів. 

Олександр Бондаренко головний інженер КП «ХРБП»

Был снят полностью весь старый рубероид, снята старая стяжка. Выполнено всё по-новому: с уклонами, как всё должно быть, и уложено два слоя еврорубироида, который будет служить лет 15-18 без проблем. В зависимости от эксплуатации. Выполнены все примыкания к парапетам, к оголовкам вентканалов, накрыты парапеты. Накрываются оголовки новыми слоями металла, рубероида. Т.е. делается всё по технологии. 

Строк завершення робіт за графіком на цій покрівлі, за словами комунальників, кінець липня. Але роботи вони обіцяють виконати на два тижні раніше і без втрати якості. До кінця цього місяця силами КП будуть відновлені ще 12 проблемних дахів, що внесені до титульного списку ремонтів. 

Реклама

А поделиться?