Про що говорили на засіданні виконавчого комітетуПро стан виконавської дисципліни у роботі з документами у виконавчому комітету Первомайської міської ради за І півріччя 2017 року доповідала начальник загального відділу Ольга Глущенко. За звітний період виконавчим комітетом Первомайської міської ради було отримано і видано 5204 документа (не враховуючи документів, отриманих і виданих безпосередньо самостійними управліннями та відділами виконавчого комітету).

Повідомляє сайт ПЕРВОМАЙСЬК СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Первомайської міської ради.На контролі знаходилось 1494 документа, у т.ч. 131- з минулих років :39 нормативних та розпорядчих актів вищих органів влади;19 доручень керівництва облдержадміністрації;286 інших документів вищих органів;312 місцевих розпорядчих документа (рішень виконкому, розпоряджень міського голови);63 місцевих документа;695 звернень громадян;39 звернень депутатів;32 запита на публічну інформацію.Виконано і знято з контролю 1236 документів, 258 – знаходиться в стадії виконання.Значна частина контрольних документів, як з вищих органів влади, так і місцевих, у т. ч. і звернень громадян та їх клопотань, розгляд яких відноситься до виключних повноважень сесії міської ради та виконавчого комітету, припадала на відділи житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва та земельних відносин виконавчого комітету Первомайської міської ради.З метою підвищення ефективності і прозорості роботи Первомайської міської ради та її виконавчих органів, організації роботи з електронними документами у діловодстві відповідно до Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» міським головою було видане розпорядження №76 від 27.05.2016р. «Про організацію роботи щодо впровадження електронного документообігу в Первомайській міській раді та її виконавчих органах». На цей час в міській раді та виконавчому комітеті впроваджується електронний документообіг.Потім Ольга Глущенко доповіла про стан розгляду звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету Первомайської міської ради за І півріччя 2017 року.Про підсумки роботи навчальних закладів міста у 2016/2017 навчальному році доповідав заступник начальника відділу освіти Олексій Мартиненко, після чого члени виконкому прийняли відповідне рішення, а саме: здійснити заходи по оптимізації мережі закладів у відповідності до бюджетних призначень на її утримання; забезпечити якісну підготовку випускників 11-х класів до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації 2018 року; забезпечити кількість гуртків і секцій, кількість вихованців у них на рівні минулого навчального року; забезпечити 100% охоплення дошкільною освітою дітей 5-річного віку; відкрити з 01.09.2017р. групу для дітей з особливими освітніми потребами в ДНЗ № 10 та ін.

На засіданні виконкому заслухали звіт про виконання бюджету міста за І півріччя 2017 року та прийняли низку рішень з житлових та інших питань.Після цього міський голова Микола Бакшеєв приділив увагу соціально значущим питанням, що стосувались плати за спожиті енергоносії та воду, підвищення тарифу на воду і водовідведення та подальших планів щодо модернізації Первомайського КВУ ВКГ.

Джерело: ПЕРВОМАЙСЬК СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

А поделиться?