Про душу і тематичне забарвлення чергової книги із серії «ВКЛОНЯЄМОСЬ ДОЗЕМНО УКРАЇНСЬКОМУ СОЛДАТУ» розповіли в ХарковіУ військових частинах та установах Харківського гарнізону протягом декількох днів проведено презентацію чергового – вже четвертого  видання книги «Вклоняємось доземно українському солдату», підготовленого колективом Центрального друкованого органу Міністерства оборони України «Народна армія».

Уже традиційно у книзі представлено цікаві нариси, замальовки та інші оригінальні матеріали про Українських військовослужбовців, які приймали участь у проведенні антитерористичної операції на Донбасі. Також тут представлені унікальні фотографії, що закарбували моменти боротьби Збройних Сил України із російськими окупантами. Все це «багатство» у різний час зібрали та виклали на 196-х сторінках кореспонденти військової газети.

Так, першими про тематичне і жанрове забарвлення книги дізналися курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Військові журналісти розказали майбутніми офіцерам про відомчу газету «Народна армія», зачитали окремі сторінки із четвертого випуску «Вклоняємось доземно українському солдату» та продемонстрували короткі відеороліки, що розповідають про роботу прес-офіцерів і військових кореспондентів в районі проведення АТО.

– Курсантам дуже сподобалось таке неформальне спілкування із «солдатами слова». Майстерні розповіді про Героїв України вразили хлопців та дівчат, змусили замислитися і зробити власні висновки. А чимало запитань та реплік стосовно самої книги доводять те, що захід дійсно був цікавим і корисним для обох сторін, – зауважив заступник  начальника Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба по роботі з особовим складом полковник В’ячеслав Лук’яненко.

По завершенню презентації видання представники газети «Народна армія» передали книги завідувачам бібліотек та гуманітарних кафедр видового вишу.

Декілька примірників чергового видання отримала й бібліотека Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, де одержали кваліфіковану медичну допомогу і згодом стали на ноги понад 20 000 учасників АТО.

– Ця книга стане чи не найкращими ліками для наших пацієнтів, зламаних тілом, але не духом. Адже на її сторінках більшість із захисників України знайдуть розповіді про своїх знайомих чи описання подій на полі бою, у яких вони брали участь. Тобто, мужні люди зможуть «зарядитися» позитивом, що, своєю чергою, посприяє скорішому одужанню, – висловив власну думку психолог військово-медичної установи працівник ЗС України Павло Базіль.

А у 9-му Гарнізонному будинку офіцерів (м. Харків) військові журналісти розповіли про книгу завідувачам бібліотек Військового інституту танкових військ та Державної гімназії-інтернату із посиленої військово-фізичної підготовки «Кадетський корпус», а також керівникам творчих гуртків.

– Мистецтво та друковане слово  – це досить потужна «зброя», що надихає наших вояків  на ратні подвиги. Дуже сподобалася нам  майстерність, із якою автори написали про справжніх патріотів України. Із нетерпінням чекатимемо на наступні випуски книги «Вклоняємось доземно українському солдату» та стежитимемо за новими медіа-проектами відомчої газети «Народна армія», – вважає начальник 9-го ГБО працівник ЗС України Юрій Максимченко.

Незабаром примірники даної книги отримають воїни Чугуївського військового гарнізону.

Дмитро Горбунов

Facebook

Twitter

Google+

Схожi записи:

242 дні героїчної оборони Донецького аер…

Безпілотник Anser здатний перебувати в…

Ворожі обстріли руйнують будинки мешканц…

В управлінні повітряного командування «Ц…