«Привітай сепаратиста та побажай звершення справ на користь України»: як українські політики вітали Кернеса27 червня свій день народження відзначав міський голова Харкова Геннадій Кернес.

З цієї «радісної» нагоди один з найвідоміших сепаратистів України отримав слова вітання від прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Той у свою чергу побажав усіх людських благ, а також, трудитися на користь України.

Цей елемент привітання не може не викликати не просто посмішку, а сміх, адже Кернес – один з тих політичних діячів, які відверто підтримували антимайдан у 2013-2014 роках. Він виступав перед прихильниками «русской весны», яким є і він сам та робив однозначні проросійські заяви.

Також, Володимир Кличко мер Києва, привітав одіозного сепаратиста із Днем народження від імені Асоціації міст України. За його словами, «Ваш патріотизм стане запорукою успіху харківської громади». Певно, мова йде саме про патріотизм та любов до України, але тут вже можна недовго сперечатись та отримати однозначну відповідь, що Кернесу ця якість зовсім не притаманна.

Кернес – це та людина, яку українські активісти під час Майдану звинувачували в проплаті «тітушок», які нападали на них. Він з’являвся та виступав перед такими самими як він сепаратистами перед захопленнями Харківської ОДА, пізніше — з’являвся вже в захопленому приміщенні адміністрації.

В березні 2014 року відкривають кримінальну справу щодо Харківського міського голови Кернеса та висувають йому підозру у тортурах, викраденнях активістів та у замаху на життя.

Не дивлячись на все це, він і досі продовжує керувати великим містом. І, навіть заявляє через три роки після «антимайдану», що якби не він, то і в Харкові зараз існувала так звана «Харківська народна республіка».

Він категорично не визнає Росію країною-агресором, каже, що буде «з Януковичем до кінця». І разом з тим позбавляє мандату самого проросійського депутата Харківської міської ради Андрія Лесіка.

Очевидно, що людина, для якої найважливішим є влада, ніколи не буде відрізнятись патріотизмом. І буде робити все, аби зберегти її. Навіть коли мова буде йти про те, щоб відмовитись від своїх поглядів на користь РФ та нібито стати «щирим українцем».

А українські політики, у яких до речі теж існують проблеми з почуттям патріотизму, знову пошивають себе у дурні, офіційно вітаючи сепаратиста з днем народження.

Так і до привітань Захарченка та Плотницького недовго.

azov.press

Реклама

А поделиться?