Пожежу в результаті вибуху артскладів біля Балаклією погасили повністю — МіноборониЗаступник міністра оборони України Ігор Павловський повідомив про повну ліквідацію пожежі на артилерійських складах Міністерства оборони біля міста Балаклія Харківської області.

«Пожежа припинена на арсеналі повністю… Зараз відбувається ліквідація наслідків пожежі «, — цитує виступ Павловського на брифінгу в Києві Інтерфакс-Україна.

Так, на другий день після ЧС на пунктах евакуації залишаються ще 1400 осіб.

Нагадаємо, в ніч на 23 березня почалася пожежа на складах зберігання боєприпасів, розташованих неподалік від Балаклії Харківської області. Рятівники знайшли тіло однієї жінки під завалами будинку в Балаклеї.

Станом на ранок 24 березня, на території військового арсеналу біля міста Балаклія спостерігаються вибухи різної інтенсивності.

Віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко назвав три етапи робіт з ліквідації надзвичайної ситуації.

СБУ відкрила кримінальне провадження за фактом вибухів арсеналу під Балаклією за статтею диверсія, а прокуратура за статтею недбалість, проте в даний час обидва провадження об’єднані в одне.

Вибухи боєприпасів у Харківській області

Вконтакте

У ніч на 23 березня 2017 року в Балаклії Харківської області стався вибух боєприпасів на складах з подальшим загорянням і збільшенням площі вибухів