Посмілішала і показує «зубки»: мережі обурило «каяття» Зайцевої, яка влаштувала ДТП в ХарковіЗахисники Олени Зайцевої, винуватиці жахливої ДТП на вулиці Сумській в Харкові, перейшли від позиції визнання провини і каяття підсудної до вимог випустити їх підзахисну з СІЗО і заявам про те, що «загиблих не повернеш», а «дівчину мучати» не варто.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише адвокат родичів потерпілих в аварії Дмитро Марцоні.

За його словами, на останньому засіданні суду один з адвокатів Зайцевої виголосив промову, головний посил якої полягав у тому, що підсудна сильно хвора, утримання під вартою їй протипоказано, а її «муки» не повернуть життя загиблим.

«Ніхто з потерпілих, яких я представляю не вірять в каяття О. Зайцевої. У те що хоче врятувати себе і зменшити термін — так, в каяття — ні. Не вірю і я. Тому що слова сказані сьогодні її адвокатом сакраментальні — ну що хлопці , пар випустили, поговорили, пора і закінчувати. Нам себе дуже шкода!», — зазначає Марцоні.

Також адвокат каже, що захист Зайцевої перейшов до більш агресивних дій.

«Спочатку процесу сторона Зайцевої зайняла, на мій погляд, єдино вірну тактику — визнання всього і скромну згоду перебувати під вартою розуміючи жах скоєного. Але хлопці осміліли і вирішили, що вистачить бути покорними, пора і «зубки» показати. Ми звичайно все визнаємо і каємося — але бути за гратами нам не можна, а по опіатах «ВиФсеБрешете» і ніякого огляду не було, ось так от. Та й взагалі що зроблено то зроблено, потрібно жити майбутнім, не будьте невдахами, які живуть вчорашнім днем!», — с сарказмом каже він.

Нагадаємо також, що нещодавно користувачів соцмереж обурив факт зміни зовнішності Олени Зайцевої.

Так, під свіжим фото Зайцевої з судового засідання, розміщеному в Facebook журналістки Тетяни Доцяк, з’явилася маса гнівних коментарів з приводу того, що обличчя Зайцевої помітно округлилося.

«Підсудна в казематах наела собі таке …. обличчя, що у разі слідчого експерименту знадобиться кабріолет. Без бічних стекол», «Погано годують. Опухла від голоду… Чесно, покруглішла», — пишуть коментатори під фото.

18 жовтня 2017 року в Харкові на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова відбулося зіткнення «Лексуса» 20-річної Олени Зайцевої, який рухався на червоне світло світлофора, та автомобіля «Фольксваген Туарег», за кермом якого був 49-річний Геннадій Дронов. Після зіткнення «Лексус» вилетів на тротуар і збив 11 пішоходів. На місці загинули п’ять людей, ще одна людина померла від травм у лікарні. Суд взяв під варту Дронова та Зайцеву на час проведення розслідування по справі. Перші аналізи показали наявність в організмі Зайцевої опіатів. Пізніше нарколог, який проводив огляд Зайцевої після аварії, зник.

А поделиться?