Полтавська команда: Харківськими слідчими керуватиме нова людинаУ харківській поліції відбулися кадрові призначення

Depo.

Сьогодні 11:57

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у відділі комунікації ГУ НП України в Харківській області, наказом начальника облуправління на посаду заступника начальника ГУ НП — начальника слідчого управління призначено Сергія Чижа.

Сьогодні очільник харківської поліції Олег Бех представив нового керівника особовому складу.

До призначення у Харкові Чиж очолював слідче управління полтавської поліції.

За інформацією ГУ НП України в Полтавській області, Чиж народився 1982 року у місті Карлівка Полтавської області. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 2000 році. З 2004 року почав працювати на посаді слідчого в Оржицькому райвідділі міліції.

З 2005 до 2014 року пройшов шлях від слідчого до першого заступника начальника – начальника слідчого відділення Карлівського райвідділу міліції. Упродовж2014 — 2015 років очолював декілька відділів у Слідчому управлінні УМВС України в Полтавській області.

З 7 листопада 2015 року був призначений на посаду заступника начальника ГУ НП в Полтавській області – начальника слідчого управління.

Як повідомляв Depo.Харків, у вересні начальником Головного управління ГУНП України в Харківській області був призначений Олег Бех, який до цього очолював полтавську поліцію.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

А поделиться?