Полиция устанавливают обстоятельства событий под стенами Харьковского горсоветаДанный факт внесен в Единый реестр досудебных расследований по ч. 2 ст. 296 (хулиганство) Уголовного кодекса Украины.

Как сообщили в Харьковской полиции, информация о том, что группа неизвестных лиц распыляет «неустановленное вещество» у здания городского совета и совершает правонарушения, поступила в Шевченковский отдел полиции сегодня в 10:10.

Виїздом на місце події встановлено, що напередодні група із 20 осіб, представників громадської організації, подали офіційну заявку на участь у засіданні сесії міської ради Харкова. Сьогодні вранці вони прийшли до адмінбудівлі з відповідними документами із намірами відвідати засідання для вирішення кількох актуальних питань. Охорона пропустила лише двох осіб, виник конфлікт між обома сторонами, під час якого представники охоронної фірми розпилили невідому речовину.

На цю годину до медичних закладів по допомогу ніхто з громадян не звертався, затриманих осіб немає.

За відкритим кримінальним провадженням проводиться комплекс необхідних оперативно-розшукових заходів: встановлюються усі обставини події, учасники конфлікту та свідки. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 4 років. Перевірка триває.