Поліція шукає того, хто облив кислотою Lexus депутата Харківської облрадиНевідомі облили кислотою автомобіль депутата Харківської обласної ради Альберта Кононенка («Відродження»).

«Не думав, що до цього опустяться певн і»товариші», але це сталося … облили кислотою автомобіль, яким я користуюся. Але це лише мала частина спрямованої на мене атаки певними особистостями, імена яких скоро будуть відомими і загальними. Це лише питання часу і обставин», — написав А.Кононенко на своїй сторінці в Facebook.

За інформацією відділу комунікацій ГУ Нацполіціі в Харківській області, невідомі пошкодили покриття капота, даху і дверей автомобіля.

«За цим фактом слідчим відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.194 (умисне пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Поліцією проводяться всі необхідні заходи для встановлення обставин події та розшуку зловмисників. Слідчі дії тривають», — йдеться в повідомленні.

А.Кононенко очолює тимчасову контрольну комісію облради з питань моніторингу ефективного і раціонального використання природних ресурсів та здійснення контролю за використанням та охороною надр, дотриманням законодавства про охорону навколишнього природного середовища області.

А поделиться?