Поліція озвучила три версії розстрілу Едуарда Аксельрода в ХарковіСлідство Національної поліції перекваліфіковувало розстріл авто з Едуардом Аксельродом (псевдо Едік Льопа) за статтею про замовне вбивство: відпрацьовуються три версії події.

Про це сьогодні на брифінгу заявив заступник начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області Сергій Чиж, передає видання 057.ua.

ПО ТЕМЕ

Так, слідчі відпрацьовують версію про вбивство кимось з кола спілкування загиблого з корисливих мотивів чи неприязні.
Другим мотивом є можливі борги (як його особисті, так і перед ним).
Вбивство з метою розподілу сфер кримінального впливу.

В обласному Главку зазначили, що для відпрацювання кожної з версій була створена слідчо-оперативна група.

Зараз правоохоронці перевіряють записи відеокамери і можливі шляхи відступу зловмисників.

На даний момент відомо, що Аксельрод був громадянином України, не судимий на території нашої держави. Про судимості в інших країнах, інформація перевіряється.

Поліція перекваліфікувала подію за статтею Замовне вбивство (ч. 2 ст. 115 КК).

«Він налагоджував зв’язки для бізнесу в Харкові. Кола спілкування нам відомі, ми працюємо. Займаються слідчі і версією з вбивством Вороненкова в Києві. Ми можемо припустити зв’язок між вбивствами», — сказано в повідомленні.

Також в авто загиблого правоохоронці знайшли речовини, зовні схожі на наркотики. На сьогодні призначено 25 експертиз.

Нагадаємо, Аксельрод загинув в результаті обстрілу автомобіля в Харкові в ніч на 5 листопада.

Раніше генпрокурор Юрія Луценко повідомив, що через Аксельрода був встановлений зв’язок між замовником вбивства Вороненкова — російським кримінальним авторитетом Володимиром Тюріним — і організатором, керівником злочинної групи виконавців Юрієм Василенком.

Раніше поліція відкрила справу за фактом розстрілу Аксельрода за статтею Умисне вбивство, вчинене при обтяжливих обставинах.

А поделиться?