Полиции Харьковщины доверяют 62 процентов людейОб этом глава МВД Украины Арсен Аваков сообщил сегодня, 7 июля во время церемонии награждения государственными наградами работников нескольких правоохранительных ведомств. В то же время глава Национальной полиции Сергей Князев подчеркнул роль работы каждого милиционера на пути реформирования ведомства и движения к европейским стандартам в его деятельности.

У заході взяли участь керівники Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції і Національної гвардії, Державної міграційної служби, представники підрозділів цих відомств.

Глава МВС України Арсен Аваков зазначив, що згідно з даними останнього соціологічного дослідження, проведеного на території Харківської області, поліції довіряють 62 відсотки опитаних. Зокрема, 20% респондентів довіряють поліцейським повністю, ще 40% – практично довіряють.

«Це те, до чого ми йдемо. Це те, що створюється вашою роботою. І я хочу, щоб кожен з вас це розумів», – наголосив міністр внутрішніх справ України, звернувшись до нагороджених.

Глава МВС вручив державні нагороди і відомчі відзнаки працівникам поліції, Національної гвардії, Державної міграційної служби, а також представникам підрозділів Міністерства внутрішніх справ.

Реклама

А поделиться?