Поліцейський розповів про свідчення Зайцевої у перші хвилини після ДТП у ХарковіПоліцейський, який одним з перших прибув на місце жахливої ДТП у Харкові, розповів, що говорила 20-річна Олена Зайцева після події.

За словами співробітника патрульної поліція Харкова, дівчина зізналась, що думала – встигне проскочити, повідомляє місцеве видання 057.ua.

Читайте також: Зайцева у в’язниці: тюремники розповіли, чим дівчина займається у СІЗО

«Ми були на зміні і почули у рацію крики, що всім екіпажам необхідно летіти на Сумську. Приїхали одними з перших, одночасно зі швидкою допомогою. До мене підбігла Олена Зайцева, але я ще не розумів, що вона водій, тому попросив її відійти і почав захищати місце ДТП стрічкою», – розповів поліцейський.

За словами партульного, коли він повернувся до дівчини, вона сказала, що була за кермом Lexus та віддала правоохоронцю водійське посвідчення і документи на авто.

Як тільки я до неї підійшов, вона сказала мені: «я бачила ситуацію і думала, що встигну проскочити перехрестя. Я бачила боковим зором Volkswagen». Вже потім її адвокат заборонила їй спілкуватися з усіма,– додав він.

Працівники іншого екіпажу додали, що Олена Зайцева зізналась, що випила келих вина і таблетку препарату «Пенталгін», який приймає вже 10 років.

«Нарколог сказав їй, що цей препарат строго не можна приймати, якщо ти водиш машину», – додав поліцейський.

Додамо, 26 жовтня у лікарні померла 20-річна Діана Берченко, яка постраждала внаслідок ДТП, що спричинила Олена Зайцева у Харкові.

А поделиться?