Показники захворюваності ростуть: Харків залишиться у “червоній” зоні карантинуЗгідно з показниками захворюваності на COVID-19 Харків не готовий до послаблень карантинних обмежень.

Про це повідомляє пресслужба Харківської обласна державна адміністрація.

Зазначається, що у Харкові відбулася нарада за участю голів РДА під керівництвом голови ХОДА Олексія Кучера.

В ході наради директорка ДУ “Харківського обласного лабораторного центру МОЗ України” Любов Махота зазначила, що за останній тиждень темпи приросту захворюваності становить 7,5%.

“Щодо міста Харкова, то показник з 7 жовтня перевищує 320 на 100 тис. населення, що є одним з критеріїв для встановлення “червоного” рівня небезпеки на території. Так зареєстровано 5603 випадки – 70% від усіх зареєстрованих за цей період. Показник на 100 тис. населення – 392,77″, резюмувала Махота.

Вона відзначила, що два останні тижні в цілому по області лабораторно підтверджено 8104 випадки COVID-19, що становить 304,67 на 100 тис. населення.

“У районах області показники захворюваності залишилися на рівні минулого тижня. Випадки реєстрували на всіх адміністративних територіях, показник по області (за винятком Харкова) на 100 тис. населення – 202,77”, – зауважила Любов Махота.

За добу, 29 жовтня, в Україні підтвердили 7342 випадків коронавірусу.

В УКРАЇНІ ЗАЙНЯТО БІЛЬШЕ НІЖ 60% ЛІЖОК ДЛЯ ХВОРИХ НА КОРОНАВІРУС

Нагадаємо, раніше на Буковині обмежили роботу закладів харчування через “червону зону” карантину.

акож слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.