Показали з висоти пташиного польоту реконструйовану частину траси Київ-Харків
Фото: facebook

Завершили будівництво частини автодороги М-03 Київ-Харків у Великобагачанському районі — обхід села Красногорівка.

Фото завершеної частини разом із інформацією виставила Служба автомобільних доріг Полтавщини на своїй офіційній сторінці у Facebook.

«Село Красногорівка знаходиться по обидва боки міжнародного автошляху. Щодоби тут проїздить до 20 тисяч транспортних засобів. З метою підвищення рівня безпеки та зручності руху, зменшенню кількості викидів забруднюючих речовин та створення сприятливих умов для місцевих мешканців, Укравтодор вирішив розпочати будівництво обходу населеного пункту», — пояснили у пості, навіщо потрібний обхід.

Нова дорога має по дві смуги руху в кожному напрямку, збудовано проїзди для місцевого транспорту, тротуари для пішоходів, встановлено систему освітлення, влаштовано засоби безпеки дорожнього руху.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Між Красноградом та Карлівкою не дорога, а напрямок» — показали відео траси Запоріжжя — Київ

Спостерігати за станом дороги та штучних споруд протягом двох років будуть підрядник та фахівці інженерно-консультаційної компанії. До листопада 2019 року підрядник повинен завершити будівництво лівого проїзду мосту через річку Псел.

Біля села Новофедорівка Чутівського району на Полтавщині археологи знайшли сімейне поховання кінця ІІІ — початку ІІ тисячоліття до н. е.

×