Поїли в’яленого ляща: в Харкові від ботулізму помер чоловік (Відео)
Харківська обласна інфекційна лікарня

5 канал

Харків

15.08.2018 22:45

Нині медики намагаються врятувати його дружину

У Харкові від ботулізму помер 42-річний чоловік. Наразі медики борються за життя його дружини. У вівторок ввечері, 14-го серпня, подружжя доправили до обласної інфекційної лікарні, передає «5 канал».

За темою

>
Ще один випадок ботулізму: У Харкові у важкому стані госпіталізували 22-річну дівчину

Лікарі виявили, що потерпілі їли в’яленого ляща та плотву. Рибу придбали в одному з магазинів Валківського району. Згодом відчули слабкість, сухість у роті та порушення зору. Проте по медичну допомогу звернулися не одразу. Коли приїхали до лікарні, медики одразу ввели хворим сироватку. Та для чоловіка було вже запізно.

«Антитоксин діє тільки в тому разі, коли ботулотоксин циркулює в крові. А коли він уже потрапив у тканини, дія антитоксину обмежена», – пояснив головний лікар Харківської обласної інфекційної лікарні Павло Нартов.

«Хворий, який помер, надійшов до нас на другу добу захворювання. Річ у тому, що ботулізм, це те захворювання, коли відлік часу йде на секунди. Він уже надійшов із клінічними проявами ботулізму», – додав лікар-анестезіолог відділення інтенсивної терапії Артем Гойденко.

Відео за темою

А поделиться?