Погром у Харкові. Українські та голландські ультрас розгромили пабУ Харкові – погром. Опівночі українські та голландські ультрас влаштували бійню, розгромили паб Стіна, в якому часто відпочивають футбольні фани і українські патріоти.

Читайте: Всі пари 1/4 фіналу Кубка України.

У лікарні двоє громадян Нідерландів, в одного різана рана шиї, в другого – забиття на обличчі. Українські футбольні вболівальники зчепилися з голландськими  у центрі міста – кілька десятків фанів почали гамселити іноземців, ті дали відсіч, з обох боків у хід пішли шматки асфальту, пляшки та ланцюги. Після того натовп увірвався у паб Стіна, там побили стільці, посуд, вікна та розбили барну стійку. В цей час тут відпочивало з десяток людей, працівники пабу сховали жінок у безпечному місці.

Поліція затримала на місці 52 учасників бійки віком від 17-37 років, 40 із них голландці, решта – жителі Харкова. Нині всіх відпустили. Сьогодні на стадіоні Металіст у рамках Ліги Чемпіонів український Шахтар зіграє з голландським Фейєнордом, порядок на матчі контролюватимуть 1300 силовиків.

Опубліковано Листопад, 01 в 18:45

2017-11-01

А поделиться?