Підозрюваного у побитті оператора в Харкові відправили під домашній арештСуд в Харкові відправив під домашній арешт підозрюваного в побитті телеоператора харківської служби новин «Вести» Вадима Макарюка під час масової бійки в «Барабашово».

Як передає «Інтерфакс-Україна», таке рішення було прийнято в середу ввечері.

Згідно з рішенням суду, 26-річний безробітний харків’янин на прізвище Козлюк, підозрюваний в нападі на відеооператора, повинен буде провести під цілодобовим домашнім арештом з носінням електронного засобу контролю 1 місяць і 28 днів.

Оскаржити це рішення суду можна протягом 5 днів. Адвокат підозрюваного відразу після завершення засідання сказав, що сторона захисту подасть апеляцію на це рішення.

У прес-службі прокуратури також заявили про намір подати апеляцію на це рішення суду.

Нагадаємо:

7 червня в ТЦ «Барабашово» у Харкові сталася бійка. За інформацією прес-служби торговельного центру, в конфлікті взяли участь 50 представників «Національного корпусу» і підприємець, який на законних підставах орендував у центрі магазин. Внаслідок бійки постраждало 9 осіб, зокрема оператор «Вестей» Макарюк, якому завдали тілесних ушкоджень і заволоділи його відеокамерою. Пізніше Нацкорпус заявив, що його представники не мають відношення до конфлікту на території ТЦ «Барабашово» у Харкові 7 червня.