Підозрюваній винуватиці ДТП у Харкові обирають в суді запобіжний захід
Суд Харкова обирає запобіжний захід Олені Зайцевій, яку підозрюють у скоєнні аварії в місті.

Про це йдеться в онлайн підключенні «NewsOne» із зали суду.

20-річна студентка була за кермом позашляховика «Lexus RX350», який збив 11 людей у центрі Харкова.

П’ятеро осіб загинули на місці, шестеро пішоходів — в лікарні з серйозними травмами. Троє з пацієнтів — у медикаментозній комі.

Серед потерпілих в обласній лікарні — 30-річна вагітна харків’янка Жанна Власенко. У жінки складна травма голови, лікарі ввели її в медикаментозний сон, аби запобігти больовому шоку.

Напередодні ввечері водійці Олені Зайцевій оголосили підозру. Розгляд справи відбудеться у Київському районному суді в Харкові.

Суд був запланований на 14 годину, однак почався на 50 хвилин пізніше. Олену завели в зал, де вона більшість часу мовчала та плакала. У приміщенні багато представників ЗМІ.

Підозрюваній винуватиці ДТП у Харкові Олені Зайцевій обирають в суді запобіжний захід

Суд почався з гучної заяви прокуратури — в аналізі крові дівчини виявили опіати. Проте адвокат Зайцевої наголосила, що це стало великим «сюрпризом» для них. Вона підозрює, що аналізи були взяті з порушенням. З огляду на ситуацію, адвокат кермувальниці попросила три години перерви, щоб ознайомитися з документом.

Суддя погодилася та оголосила перерву, приблизно о 15:15 засідання продовжилося.

Адвокат заявила, що в документі не зазначили кількість речовини, яка була в крові кермувальниці. Також зазначила, що сама підозрювана ще ознайомилася з результатами аналізів — це порушує права Зайцевої.

Тому адвокат попросила про перенесення судового засідання на іншу дату задля повторного відбору аналізів. Однак прокуратура це клопотання заперечила. За словами сторони обвинувачення, Зайцева одразу через годину після аварії приймала препарат «Анаприлин» для зниження тиску, який на той момент становив 135 на 80.

Зайцева, зі свого боку, відмовилася давати пояснення. Вона сказала, що всю інформацію дасть її захисник. Також підозрювана зізналася, що весь час думає про аварію.

Згодом водійка «Lexus» уточнила, що не визнає підозру прокуратури обґрунтованою.

А поделиться?