Під Харковом перевізнику овочів і фруктів нарахували «рекордний» штраф за перевантаженняЗа перевищення вагових обмежень у Харківській області наклали «рекордний» штраф – 3 тисячі 252 євро. Про це повідомили в обласному управлінні Укртрансбезпеки.

Фура перевозила овочі та фрукти з Херсонської області до 471 км автодороги Київ-Харків-Довжанський. Інспектори вказану суму штрафу обчислили за формулою — за величезне навантаження на осі автомобіля та відповідно до подоланої фурою відстані.

Як розповіла «Харків. Коментарям» заступник начальника відділу державного контролю та нагляду за безпекою на наземному транспорті Управління Укртрансбезпеки в нашому регіоні Тетяна Зотова, до 17 серпня нійбільшими штрафами, накладеними з початку року, були суми в 2,3 тис. євро, 1061 євро та 962 євро. Підприємці відмовилися добровільно сплатити ці штрафи, і тепер питання про примусове стягнення вирішується в судах. Загалом же інспектори облуправління з 1 січня по 17 серпня 2018 року наклали штрафів на загальну суму більше 37 тисяч євро.

Зазначимо, що нараховані суми сплачуються в гривні (за курсом НБУ в день сплати штрафу).

Раніше «Коментарі. Харків» писали, що в Харкові поліція відкрила справу через шлагбаум на ринку і встановлення плати за проїзд міською дорогою.

А поделиться?