Під Харковом директор школи здав землю навчального закладу в оренду підприємцюУ Харківській області прокуратура через суд намагається повернути 45 гектарів землі, які належать загальноосвітній школі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

Мова про загальноосвітню школу, яка розташована в Дворічанському районі регіону. За даними правоохоронців, її землею площею 45 гектарів незаконно користується суб’єкт господарювання. Тим часом зазначена ділянка виділялася навчальному закладу на праві постійного користування для навчальних цілей.

Тепер же на ділянці вирощує сільськогосподарські культури підприємець, який підписав договір про спільну діяльність з директором школи.

У прокуратурі вважають, що таким чином директор і підприємець приховали договір про оренди, яким на ділі і був підписаний документ. Позов з вимогою розірвати договір про спільну діяльність переданий до Господарського суду Харківської області.

Нагадаємо, раніше портал «Коментарі. Харків» повідомляв, що у Харкові прокуратура намагається повернути місту ділянку, де мав з`явитися.

Приєднуйтесь до нас в Telegram — «Пульс Харкова» — і будьте в курсі найцікавіших і важливих новин міста та Харківської області.