Первый международный юридический форум продлится до 6 октября3 октября 2017, 14:38

 

Юридичний форум у Харкові триватиме до шостого жовтня. В його рамках заплановані панельні дискусії, круглі столи, майстер-класи та інші заходи. Найголовніші теми організатори розповіли нашим кореспондентам.

Політики, чиновники, вчені зі світовим ім’ям, юристи.  Всі вони представляють різні країни, але їх об’єднало одне — бажання змін на краще. У рамках першого міжнародного юридичного форуму вони обговорюватимуть та шукатимуть шляхи виходу тих проблем, які нині є глобальними. 

Василь Тацій голова організаційного комітету, ректор Національного юридичного університету ім.Я. Мудрого

Це бойові дії на сході держави, анексія Криму, війна в Сирії, загрози, які несуть, мабуть, безвідповідальні дії керівницвта КНДР та багато інших. Не меншу небезпеку несуть для людства проблеми екологічної та продовольчої безпеки, процесу розвитку і розповсюдження тероризму.

Саме тому вирішення всіх цих проблем потребує участі юристів-практиків та науковців, говорить Василь Тацій. Вони можуть розробити рекомендації, а далі їх потрібно втілити у закони. Саме тому з губернатором Харківщини звернулися до Президента з ініціативою проведення форуму і отримали підтримку. 

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації  

Мені приємно відзначати, що Харківська область стає центром не тільки національних, але і вагомих міжнародних подій. Тиждень тому ми провели міжнародний економічний форум, представники 30 країн світу і реальні проекти в економіку регіону — ось його результат. Сьогодні тут проходить вагома й потужна подія під назвою міжнародний юридичний форум, перший міжнародний юридичний форум і я впевнена, що його результати також повинні відчути люди.

Проведення форуму такої величини саме у Харкові, підкреслив міністр юстиції Павло Петренко, теж не випадкове.

Павло Петренко міністр юстиції України 

Недаремно Харків, дійсно, є столицею юридичної професії не тільки по кількості студентів і юристів, які випускаються тут, а по якості і по духу. Українські юристи, які працюють і в державному секторі, і в приватному секторі стикнулися з абсолютно новими викликами. Україна, крім внутрішніх викликів, крім зовнішньої агресії і гарячою війною на сході, стикнулась з абсолютною інновацією — юридичною війною з країною агресором.  

Тож, за словами організаторів форуму, потрібно докласти всіх зусиль аби знайти шляхи вирішення глобальних проблем. Форум триватиме до шостого жовтня. Напрацювання учасників направлять до центральних органів влади.

Реклама

А поделиться?