Пенсiонер ледь не зарiзав свою дружину, а молода жiнка встромила ножа екс-чоловіку03.07.2017 20:10

Того вечора жителька Харкова почула жахливi крики з сусiдньої квартири, де проживало подружжя пенсiонерiв. Вона вiдразу зателефонувала до полiцiї. Коли правоохоронцi приїхали за вказаною адресою, знайшли у квартирi жiнку, що стiкала кров’ю, пише Експрес.

«Як було встановлено, 71-рiчний господар завдав своїй 69-рiчнiй дружинi кiлькох ударiв ножем у грудну клiтку, а потiм пiшов iз хати, — каже Олександр Баранник, начальник вiддiлу комунiкацiї ГУ НП у Харкiвськiй областi. — На щастя, жiнцi було вчасно надано медичну допомогу — з колото-рiзаними ранами її вiдправили до лiкарнi».

Як виявилося, пенсiонер хотiв свiдомо позбавити дружину життя. Його самого було затримано в сусiдньому дворi. З мiсця подiї вилучено речовий доказ — нiж. За замах на вмисне вбивство пенсiонеровi загрожує позбавлення волi строком до п’ятнадцяти рокiв.

Того ж дня до полiцiї Харкова надiйшло ще одне повiдомлення про сiмейну сварку з використанням ножа. Мiж колишнiми чоловiком i жiнкою виникла сварка, пiд час якої 35-рiчна жiнка схопила кухонного ножа та завдала ударiв 29-рiчному чоловiковi в живiт. Потерпiлий перебуває у реанiмацiї, його стан медики оцiнюють як стабiльно важкий.

А жiнцi за умисне тяжке тiлесне ушкодження загрожує позбавлення волi строком на вiсiм рокiв.

М. М.

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама

А поделиться?