Печенізький район взяв участь у Великому Слобожанському ярмарку23 вересня та 24 вересня відбувся ювілейний, 15-й, ярмарок. На ярмарку зібралися всі райони Харківщини, щоб показати, чим вони багаті. Печеніжчина запропонувала відвідувачам ярмарку продукцію рибоводного господарства, місцевого бджільництва та виноградарства.

Повідомляє сайт ПЕЧЕНІГИ СЬОГОДНІ з посиланням на районну раду.

Експозиція була оформлена в стилі легенд та казок Печенізького поля. Легенду часів сивої давнини Печеніжчини представили особисто керівники району та органів місцевого  самоврядування – Лариса Ярова, голова районної ради, Михайло Никитченко – перший заступник голови районної державної адміністрації, Юрій Мариненко – Печенізький селищний голова.

Два дні поспіль на ярмарку проходили святкові заходи, і мешканці області змогли не тільки придбати необхідні товари, а й зарядитися гарним настроєм. Частину товарів з ярмарку та короваї від усіх районів області були передані у військовий госпіталь та геріатричний пансіонат.

На ярмарку жителі та гості Харківщини також змоглиознайомитися з традиціями, колоритом, культурним надбанням районів і міст області, взяти участь у різноманітних розвагах та подивитись дводенний концерт кращих харківських виконавців і фольклорних колективів регіону на головній сцені ярмарку.

Печеніжчина представила кращі художні номери колективів та виконавців художньої самодіяльності районного Будинку культури.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

А поделиться?