Партия «БПП «Солидарность» уверенно победила на выборах в Харьковской области30 октября 2017, 17:33

 

На Харківщині під час виборів до об’єднаних територіальних громад беззаперечно перемогла партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність». В усіх семи об’єднаних громадах більшість голосів виборців набрали представники БПП. Підтримка склала на рівні більше 50 відсотків.

На Харківщині вибори до об’єднаних територіальних громад пройшли спокійно, без конфронтацій та порушень, розповідають у обласній організації політпартії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Представники цієї політсили отримали беззаперечну перемогу у всіх семи об’єднаних територіальних громадах. Явка виборців склала майже сорок два відсотки. 

Віталій Маляренко голова секретаріату Харківської обласної організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Если говорить по областям, то там, где победили кандидаты, выдвинутые на голив громад и большинство депутатов заняли в радах, выдвинутые партией «Солидарность», показало две области. И это символично, по-моему мнению, Харьковская и Тернопольская, то есть восток и запад, сердцевина. Это без сомнения хороший результат.

В усіх семи об’єднаних територіальних громадах підтримка кандидатів від БПП склала більше, ніж п’ятдесят відсотків. 

Віктор Коваленко заступник голови Харківської обласної організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Головна перемога складається з того, що потрібно працювати з людьми. Протягом останніх років, ви знаєте, що ми активно працювали, ми працювали з людьми, ми йшли в люди, люди нам повірили, вони нас підтримали і тому це є об’єктивний результат роботи, спільної роботи, як харківської громади, так депутатського корпусу різних рівнів нашої політичної сили.

Саме завдяки чесності, порядності та злагодженій роботі впродовж років, підкреслив Віктор Коваленко, люди їх і підтримали. Адже нині різні роботи, спрямовані на розвиток Харківщини, за ініціативи та підтримки губернатора Юлії Світличної, ведуться у всіх районах області.

Віктор Коваленко заступник голови Харківської обласної організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Я був дуже здивований, коли нещодавно відкривали у Осколі водогін. Працюючи практично з усіма губернаторами під час незалежності України, коли ми згадали Олександра Степановича Масельського, ви знаєте нашого легендарного губернатора, так от бабусі, які були, сказали — при Масельському так не будували, і це, дійсно, так. І, дійсно, йде робота, люди вірять.

Тому надалі, кажуть у обласній організації партії, темп не збавлятимуть, а довіру людей, яку вони виявили під час виборів до об’єднаних територіальних громад, виправдають. 

А поделиться?