Пам’ять про українських героїв різних часів повинна нас об’єднувати! — Світлична про День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмомЖертовність українського народу без жодного перебільшення стала одним з визначальних факторів у історії Другої світової

Про це губернаторка нагадала сьогодні, у коментарі з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

«Сьогодні ми знову змушені боронити свою землю. І останні роки продемонстрували всьому світові, що український народ не втратив мужності та сили. І сучасні учасники АТО — гідні сини та онуки героїв Другої світової», — написала голова ХОДА Юлія Світлична.

Світлична відзначила: «Ми згадуємо тих, хто не повернувся з війни, чиї імена назавжди вписані в історію Другої світової, в історію десятків локальних війн та миротворчих операцій на території різних держав світу, в історію сучасної війни за незалежність та територіальну цілісність України. Ця нова традиція, започаткована Президентом України, лише посилює відзначення 9 травня – Дня перемоги над нацизмом. Дня нашої перемоги, що так багато вартувала українському народові».

Як відзначила Світлична у своєму фейбуці, «пам’ять про українських героїв різних часів повинна нас об’єднувати!»

А поделиться?