Палестинці в Харкові вийшли на акцію протесту проти визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю«Громадяни арабських країн протестують проти рішення президента США Дональда Трампа про визнання Єрусалима столицею Ізраїлю. Трамп не має на це права і порушує всі міжнародні рішення», – розповів учасник акції Хасан Рінан, якого цитує місцеве видання «Медіапорт».

«Ми вважаємо, що це (Єрусалим) – історично столиця Палестини, але оскільки є конфлікт щодо цього, це питання залишається відкритим», – додав потестувальник.

Акцію протесту в Харкові, за словами Хасана Рінана, організувала палестинська діаспора і організація «Палестино-Українська дружба».

Фото: mediaport.ua

Фото: mediaport.ua

Нагадаємо, 6 грудня Білий дім офіційно визнав Єрусалим столицею Ізраїлю і оголосив про перенесення туди з Тель-Авіва американського посольства.

Після заяви президента США у декількох містах частково визнаної Палестинської держави почалися протести і сутички між палестинцями та ізраїльськими силовиками.

За добу в сутичках загинули дві людини, понад 1100 постраждали.

Держсекретар США Рекс Тіллерсон запевнив, що будь-яке остаточне рішення щодо статусу Єрусалима буде залежати від переговорів між Ізраїлем та Палестиною.

Після суперечливого рішення адміністрації президента Дональда Трампа щодо визнання Єрусалима столицею Ізраїлю США стикаються з дипломатичним опором на Близькому Сході. Зокрема, зриваються заплановані зустрічі духовних та політичних лідерів регіону із віце-президентом США Майком Пенсом.

У столиці Лівану Бейруті силам безпеки довелося застосувати водомети і гранати зі сльозогінним газом, щоб витіснити від посольства США демонстрантів, які протестують проти рішення глави Білого дому Дональда Трампа про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю.

А поделиться?