Особлива вівчарка з Харкова знайшла нову родину на КиївщиніУ Харкові знайшли нову родину для вівчарки Айни, яка пересувається за допомогою спеціальної коляски

Depo.

Сьогодні 11:45

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі харківського екопарку, тварина проходила реабілітацію в Центрі порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин.

На вихідних вівчарку перевезли в одне з сіл Київської області до нової хазяйки.

«Я побачила пост в Facebook — прочитала історію про Айну, подивилася в ці великі сумні очі, і мене відразу дуже сильно зачепило. Усередині миттєво все перевернулося — відчула, що хочу, щоб ця вівчарка жила зі мною і була щаслива, — розповіла нова власниця тварини Анастасія. — У мене вже була німецька вівчарка, зараз вона у батьків, а тут зі мною живуть чотири британських кішки і кавказька вівчарка Снежа. Так що досвід у мене є, та й Айні нудно не буде».

Як повідомляв Depo.Харків, в середині листопада 2017 року харківські волонтери підібрали на узбіччі автотраси вівчарку з паралізованими ногами і передали її на реабілітацію. Їй надали ветдопомогу, дали ім’я Айна і сконструювали спеціальну коляску для пересування.

А поделиться?