Організатор захоплення Харківської ОДА у 2014 – просить його виправдати і хоче до військкомату (Відео)Восьми років позбавлення волі для Сергія Юдаєва, одного з організаторів захоплення Харківської ОДА під час подій весни 2014-го року – вимагає прокуратура. Як передає «5 канал», справа наразі на фінальному етапі розгляду в Київському райсуді Харкова.

За темою

Разом з Юдаєвим по справі проходять ще троє – Сергій Гапонов, Олег Крутов і Денис Левченко, їх звинувачують у штурмі та підпалі адмінбудівлі. Всі четверо обвинувачених свою провину заперечують і просять суд їх виправдати. Найвідомішому серед них – Сергій Юдаєву – закидають також напад і погром харківської телекомпанії на початку квітня 2014 року.

«Прошу суд мене виправдати і дати можливість захищати свою батьківщину в період агресії проти неї. За час судових розглядів мені неодноразово приходили повістки до військкомату», – заявив Гапонов.

Для Гапонова, Крутова та Левченка прокуратура вимагає по шість років позбавлення волі. Провину всіх чотирьох обвинувачення вважає доведеною, в справі достатньо речових доказів і відеоматеріалів. Оголосити вирок судді планують 3-го листопада.

«Ми маємо чіткий кримінальний склад двох статей Кримінального кодексу України – масові заворушення та знищення майна. За цими статтями максимальна санкція – вісім років позбавлення волі. Ми вважаємо що пом’якшуючих обставин не виявлено. Людина не покаялась», – наголосила прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик.

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею:

Особлива реліквія: підбитий сепаратистами танк ЗСУ перетворять на меморіал – ФОТО

А поделиться?