Орендарі офісів у центрі Харкова завалили «пожежні» випробування (ФОТО)Харківські рятувальники перевірили дотримання правил безпеки у торговельно-офісному центрі «Аве Плаза»

Depo.

Сьогодні 13:45

ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Харків повідомили у ГУ ДСНС України в Харківській області.

На першому етапі інспектори перевірили дотримання на території центру встановлених норм і правил. Також фахівці перевірили технічний стан та справність автоматичних систем протипожежного захисту і оповіщення, аварійного освітлення та керування евакуацією, утримання внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, евакуаційних шляхів та виходів. З представниками і орендарями провели інструктажі. За результатами перевірки були складені та передані керівництву матеріали для усунення виявлених порушень.

На другому і третьому етапах практично відпрацьовувались ввідні.

«Персонал орендованих приміщень не впорався із подоланням умовної надзвичайної ситуації. Він не знав, як правильно діяти в цій нестандартній ситуації, як сповістити про неї адміністрацію чи рятувальників. На поставлені запитання щодо дій у тих, чи інших кризових ситуаціях, в організації евакуації людей ми не почули вичерпних відповідей», — зазначив начальник оперативно-координаційного центру облуправління Сергій Щербіна.

Наприкінці пройшли пожежно-тактичні навчання. За задумом, внаслідок короткого замикання електрообладнання у магазині «Конструктор» на третьому поверсі виникла пожежа. Система димовидалення та пожежогасіння не спрацювала, продукти горіння розповсюджуються на поверхи вище, вогонь — на суміжні приміщення.

До ліквідації даної умовної пожежі залучили особовий склад та техніку трьох пожежних частин, котрі протягом 24 хвилин ліквідували загоряння.

Евакуація людей пройшла успішно.


Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області в прикордонному пункті виявили чоловіка, який мав при собі наркотики.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook