ОПОРА: «В Харькове распространяют листовки с признаками «черного пиара»



В 173 одномандатном избирательном округе Харькова появились листовки с признаками черного пиара против Александра Бакумова, который 21 июня был заявлен партией «Слуга народа», как кандидат по этому округу.

Открытки с искаженными фотографиями Александра Бакумова наблюдатели гражданской сети ОПОРА обнаружили утром 25 июня на столбах электроопор и подъездах домов на улицах Морозова и Плехановской, проспекте Московском, площади Защитников Украины и возле стадиона «Металлист» и станции метро «Метростроителей».

Друзі почали писати у соціальних мережах, дзвонити. Весь 173 виборчий округ буквально завалили цією макулатурою. Звичайно, хотілося б, щоб боротьба була чесною і відкритою. Але я впевнений, якщо конкуренти з самого початку йдуть на таке, вони бояться змін. А той напрямок, який ми обрали — правильний. Хто з конкурентів це замовив — не знаю. Але впевнений, що жителі округу на чорнуху не поведуться. І ми зробимо їх разом. До правоохоронців планую звернутися вже завтра. Хай вони допоможуть розібратися в цій ситуації», — прокоментував потенційний кандидат Олександр Бакумов.