Опанування суддями навиків спілкування з людьми з інвалідністю

Май 16, 2018 05:14INVAK.INFO – информационное агентство – портал людей с инвалидностью

Новости о событиях, акциях и мероприятиях в сфере инвалидного движения, информация об инвалидных организациях, последних конкурсах, грантах, различных способах реабилитации людей с инвалидностью, база данных нормативных документов.

Спонсори

Контакти

Погода

волога.:

давл.:

ветер:

Статистика

RSS-канали

16.05.2018

14 травня 2018 року в місті Харкові місцевим регіональним відділенням Національної школи суддів України проведено семінар для суддів на тему: “Покращення рівня навиків спілкування суддів у роботі з людьми з інвалідністю”.

Захід проведено в рамках реалізації проекту “Покращення рівня доступності правосуддя для людей з інвалідністю”, який здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми “Нове правосуддя”.

Вітальними словами семінар відкрили директор регіонального відділення Валентина Коржик та голова правління Фонду “Право і демократія”, керівник проекту “Покращення рівня доступності правосуддя для людей з інвалідністю” Андрій Бурий, який висвітлив мету заходу та зупинився на загальних поняттях про людей з інвалідністю, видах інвалідності.

Тренер, адвокат, правовий консультант проекту Віталій Разік звернув увагу суддів на правовий статус осіб з інвалідністю, зауваживши, що Конвенція ООН про права осіб з інвалідністю передбачає рівність та недискримінацію, вільний доступ до правосуддя, та розповів про європейську та вітчизняну судову практику із цих питань.

Тренери проекту – експерт у сфері комунікацій Ольга Давид, суддя Тернопільського окружного адміністративного суду Інна Білоус, експерт у сфері фізичної доступності людей з інвалідністю до правосуддя Михайло Васюта розповіли про комунікативно-психологічні особливості взаємодії суддів із людьми з інвалідністю, основні аспекти фізичної доступності людей з інвалідністю до суду, принципи взаємодії та спілкування із людьми з різними видами інвалідності.

Окрім презентацій, обговорень, дискусій тренери зупинилися на веденні судових процесів за участі людей з інвалідністю.

При підведенні підсумків роботи семінару судді-учасники запевнили, що семінар допоможе їм у кращому розумінні потреб людей із різними вадами, своєчасному та правильному вирішенні їх питань.

За повідомленням прес-служби НШСУ

Судова влада України

Актуальні новини

Соціальні мережі


Пошук по сайту:

Архів новин

Травень 2018
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
« Кві
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Розсилка новин

Прохання

Останні новини

А поделиться?