Обман у 15 поверхів: у Харкові замість обіцяного спорткомплексу будують житлову багатоповерхівкуУ Харкові на спуску по вул. Клочківська, 98-а (навпроти офісного центру «Тетріс») будують житлову багатоповерхівку, хоча по проекту тут мали звести триповерховий спорткомплекс. Як повідомив один з жителів міста в соцмережах, на майданчику продовжує висіти інформаційний стенд про будівництво спорткомплексу, однак сам об’єкт, що зводиться, вже зовсім не схожий на той, що в проекті.

Згідно з проектом, «Трест« Житлобуд-1» повинен побудувати на спуску триповерховий спортивно-оздоровчий комплекс з гостьовою автостоянкою. Однак зараз уже видно, що будівельники зводять четвертий поверх.

На сайтах і форумах «Харків. Коментарі» знайшли оголошення про продаж квартир в новобудові по вул. Клочківській, 98-а з плануванням поверхів і генеральним планом забудови даної території.

Також ріелтори публікують фото проекту багатоповерхівки. Будівля буде на 15 поверхів вище, ніж вказано в первинному проекті спорткомплексу. В оголошеннях зазначено, що будівля являє собою двосекційний житловий будинок бізнес-класу з вбудованими офісними приміщеннями та підземним гаражем. На останніх поверхах будуть дворівневі і трирівневі квартири. Термін здачі будинку в експлуатацію — 4-й квартал 2020 року.

Більш того, на сайті Публічної кадастрової карти України в інформації про земельну ділянку сказано, що її цільове призначення — «для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури». Зауважимо, що на сайті «Житлобуду-1» немає інформації про будинок.

Обман харків’яни запідозрили ще кілька місяців тому, коли на будмайданчику з’явився занадто високий для будівництва триповерхівки кран. Один з харків’ян відправив запити до міськради і Державної архітектурно-будівельної інспекцію, де отримав відповідь, що проектом передбачено будівництво триповерхового будинку.

Нагадаємо, що в 2017 році на сайті міської ради була зареєстрована петиція, яка набрала потрібну кількість підписів (5097), з проханням не забудовувати ділянку і організувати там зелену зону відпочинку. Однак в міськраді відповіли, що виконати благоустрій території схилів і побудувати повноцінну зону відпочинку в цьому місці неможливо.

Як повідомляли «Коментарі. Харків», на Новій Баварії завершується реконструкція шкільного стадіону.

Підписуйтесь на наш Telegram. Буде цікаво!