Нові деталі трагедії у Харкові: водій Touareg не працює в СБУНа початку засідання прокурор оголошує результати лабораторної експертизи – Олена Зайцева найімовірніше скоїла ДТП під дією наркотиків – у її сечі знайшли речовини, які містять героїн, морфін і трамадол. Адвокат підозрюваної називає висновки експертизи неправдивими, каже – після ДТП Зайцева вживала заспокійливі пігулки Анапрелін, і саме він міг дати похибку в аналізі.

Прокурор наполягає – аналіз взяли упродовж години після скоєння аварії, ще до того часу, коли Зайцева прийняла заспокійливе. Тож вплинути на результат це не могло. Вимагає тримання Зайцевої під вартою – донька бізнесмена і сестра колишнього прокурора може впливати на свідків і навіть втекти. Адвокат просить домашній арешт, і обіцяє – дівчина більше ніколи не сяде за кермо, а всі 6 адмінпротоколів за порушення правил дорожнього руху є несерйозними, здебільшого – про неправильне паркування. Захист підозрюваної  запевняє – Олена Зайцева невинна в трагедії, мовляв, в усьому винен водій  Touareg, який виїхав на жовтий сигнал і з яким зіштовхнувся Lexus дівчини.

Читайте: ДТП у Харкові: як Зайцева може уникнути покарання.

У суді вивчили записи з вуличних камер, зокрема запис перегонів, у яких того вечора брала участь Олена Зайцева. На ньому видно, як Lexus, який врізався у натовп і вбив 5 людей, мчить на шаленій швидкості на майдані Конституції. Є і друге авто, з яким змагається Зайцева — його водія має встановити слідство. Він стане важливим свідком у справі. Поліція наразі розшукує червоний легковик. Зайцева ж 60 діб проведе у слідчому ізоляторі, суддя не призначив застави.

І от щодо інофрмації, яку озвучив на своїй сторінці у Twitter Михайло Добкін, стосовно водія Touareg – за його словами, він є співробітником СБУ – в прокуратурі це спростували, за їхніми даними він дрібний підприємець.

Як відомо, Олену Зайцеву, яка спричина ДТП у Харкові, затримано на 60 діб до 16 грудня 2017 року включно без можливості внесення застави.

Опубліковано Жовтень, 20 в 22:13

2017-10-20

А поделиться?