Німецький уряд допоміг одягнути харківських рятувальників у нову формуХарківські пожежні отримали 200 комплектів нової бойової форми

Depo.

Сьогодні 13:27

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради, про це розповів начальник відділу зі зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України в Харківській області Ігор Лупандін.

У мерії зазначили, що за підтримки німецької федеральної компанії GIZ більше половини рятувальників у Харкові забезпечені новою бойовою формою.

За словами Лупандіна, у рятувальні частини міста на сьогоднішній день передано 200 комплектів форми. Вона витримує температуру від мінус 40 градусів до 300 градусів вище нуля.

Також німецькі партнери передали пожежним понад 300 апаратів захисту органів дихання та понад 400 індивідуальних масок. Нові кисневі балони набагато легші за старі, матеріал масок — більш сучасний, вони шиються індивідуально за параметрами обличчя кожного рятувальника.

Лупандін зазначив, що незабаром рятувальні частини отримають також переносні електропідстанції, пневмоiнструменти та інше спорядження.

Довідка Depo.Харків. Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH є компанією, що належить Уряду Федеративної Республіки Німеччина. Компанія працює по всьому світу, допомогаючи Уряду ФРН у реалізації цілей у сфері міжнародного співробітництва задля сталого розвитку та міжнародної просвіти. GIZ пропонує ефективні рішення для політичного, економічного, екологічного та соціального розвитку в глобалізованому світі, а також підтримує процеси комплексних реформ і перетворень, в тому числі і в складних умовах.

Як повідомляв Depo.Харків, у жовтні платники Харківщини перерахували 918,4 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

А поделиться?