Нечистоты от владельцев элитных коттеджей ставят под угрозу жизни детей в Харькове (видео)Об этом на своей странице в соцсети пишет Антикоррупционный блок участников АТО:

Вимагаємо від міської влади вжити заходів щодо припинення пошкодження колії Дитячої залізниці стоками з котеджів в Лісопарку!

​Днями нам надіслали відео, на якому робітники-колійники Дитячої залізниці скаржилися на власників елітних котеджів в Лісопарку. Як пояснив автор відео, водовідведення в котеджах було облаштовано неналежним чином і вода з будинків текла просто на колію, розмиваючи ґрунт і ставлячи під загрозу залізничне полотно. Власник будинку проігнорував скаргу робочих.​Ми прекрасно розуміємо, що дерева в Лісопарку вирубувалися не для того, щоб на їхньому місці побудувати житло для простих харків’ян. Але крутість та почуття вседозволеності власників «теремків» не відміняє закони.

​Вимагаємо від комунальних служб Харкова припинити порушення правил експлуатації житла знахабнілими корупціонерами та зупинити пошкодження об’єкту дитячого дозвілля.

А поделиться?