Небесна Сотня: у Харкові провели конкурс плакатів (відео)

Февраль 21, 2019 16:42Патріотичну символіку підготували студенти художнього училища. 

У залі кінотеатру “Боммер” –  12 плакатів із патріотичною символікою. На голосування глядачам представили відібрані роботи студентів художнього училища.

Олег Яцина, начальник управління культури і туризму ХОДАМи запросили молодь, щоб вони подивились, проголосували, відчули трагізм того часу, відчули важливість тих подій, які відбувалися в Києві на Майдані і, власне кажучи, винесли для себе певні уроки.

Під час культурно-мистецького заходу гостям презентували сольні та хореографічні номери. Патріотичні виступи супроводжувались зміною фотографій героїв Небесної Сотні на екрані кінотеатру.

 Володимир Чистилін, співкоординатор харківського ЄвромайдануРеволюція гідності продовжується, і ці хлопці дивляться на нас з небес. Вони дивляться, які ми є, як ми продовжуємо цю боротьбу. Тому це не тільки історія героїчна, мужня, легендарна вже сьогодні. Але це й сьогоднішній день і, знаєте, нам повинно бути соромно, що за 5 років ми так і не змогли реалізувати і втілити ті ідеї, за які, власне, вони загинули. 

Гостям представили фільм вітчизняного режисера Павла Когута “Посттравматична рапсодія”. Сюжет стрічки розповідає історію Олександра – бійця Збройних сил України. Йому пощастило вижити в боях під Іловайськом. На шляху до побратимів герой зустрічає людей з різних історичних епох. Вони колись також боронили землі Донбасу.

Музичні твори у фільмі виконав заслужений артист України, лідер гурту «Хорея Козацька» Тарас Компаніченко.

А поделиться?