Не зважаючи на похмуру погоду, місто Балаклія зібрало рекордну кількість учасників пробігу04 листопада в Балаклії відбувся 30-й традиційний легкоатлетичний пробіг, присвячений 73-й річниці визволення України від фашистських загарбників.

Повідомляє сайт БАЛАКЛІЯ СЬОГОДНІ з посиланням на районну раду.

Останніх кілька років він набув великої популярності. Захід зібрав рекордну кількість учасників 263. Змагалися на бігових доріжках міста, які до цього виконували функцію автомобільних доріг, як любителі, так і спортсмени. А ще – брали активну участь люди з обмеженими фізичними можливостями.На урочистій церемонії відкриття легкоатлетичного пробігу були присутні голова районної ради Олександр Літвінов та депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький.Від імені депутатського корпусу, від імені голови районної державної адміністрації Степана Масельського та від себе особисто, Олександр Миколайович привітав учасників традиційного пробігу та побажав кожному спортивних перемог на  непростій дистанції вулицями міста Балаклія.

Почесні гості відзначили засновників даного легкоатлетичного пробігу – Юрія Будянського, Віктора Кунденка, Миколу Зуділа. Саме ці чоловіки 30 років тому, на власному ентузіазмі вперше пробігли мальовничими куточками Балаклійського району, здолавши дистанцію у 18 км., тим самим давши офіційний старт традиційному Балаклійському марафону.

Загалом у змаганні взяли участь спортсмени з м. Харковав, м. Слав’янська (Донецької області), Лисичанська (Луганської області), Зіньківа (Полтавська область), Кропивницького (Кіровоградська область). Честь Харківської області відстоювали п’ять колективів з Харкова: МК «Харків», МК «Джерело», «Safari-RUN», Харківська ДЮСШ, ХНУПС ім. Івана Кожедуба, а також бігуни з Первомайська, Ізюма, Лозової, Великого Бурлука, Слобожанського.

По завершенню пробігу відбулась церемонія нагородження. Кожен учасник отримав від організаторів пам’ятний знак. Грамотами та медалями відділу у справах молоді та спорту РДА нагороджені переможці та призери. Наймолодший учасник Давид Фролов (7 років). та найстарший – Леонід Сокольцов (78 років) отримали пам’ятні статуетки та грамоти. Представники клубів учасників нагороджені вимпелами та знаками.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

А поделиться?