НАЗК викрило проректора Харківського авіаінституту у порушенні законуНаціональне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протокол щодо проректора Харківського авіаційного інституту

Depo.

Сьогодні 17:21

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі НАЗК, протокол про адміністративне правопорушення стосовно проректора з науково-педагогічної роботи НАУ ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» Віталія Павленка направлений до суду.

За даними агентства, посадовець ухвалив рішення в умовах реального конфлікту інтересів чим порушив п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».

«Павленко, будучи особою, на яку поширюються вимоги ст. 28 Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів під час виконання своїх службових повноважень наклав резолюцію на поданні щодо встановлення надбавки працівнику університету, який є його близькою особою», — розповіли в НАЗК.

Як повідомляв Depo.Харків, Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис гендиректору «Укроборонпрому» стосовно керівника Харківського автомобільного заводу.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

А поделиться?