Нарколога, яка обстежувала Зайцеву, розшукає поліція – рішення суду (Відео)5 канал

Харків

07.08.2018 22:27

Також у суді заслухали пояснення двох останніх експертів, які проводили комплексну експертизу обох автомобілів-учасників ДТП

Ключового свідка у резонансній справі водійки «Лексуса» Олени Зайцевої, яка скоїла смертельне ДТП у Харкові, має розшукати поліція за рішенням служителів Феміди. Адже ця особа вже котре засідання поспіль не з’являється до суду. Йдеться про нарколога, яка обстежувала Зайцеву відразу після трагедії.

А коли справа набула розголосу – вона звільнилася з роботи. І нині переховується від слідства.

Тим часом, у суді заслухали пояснення двох останніх експертів, які проводили комплексну експертизу обох автомобілів-учасників ДТП. Їх до суду викликали за клопотанням захисту водія «Фольксвагену».

За темою

>
Смертельна ДТП у Харкові: Зайцева в момент аварії була під дією наркотиків – МОЗ

Проте експерти скаржаться на погану якість відео. Кажуть, що встановити швидкість автомобілів неможливо. Тож, адвокати Геннадія Дронова наполягатимуть на проведенні додаткових перевірок.

«Вся країна бачить автомобіль «Лексус» і його межі на відео, зображення на відеозаписах, а експерт не бачить. Тому і виникає дуже-дуже багато питань з приводу цих експертиз. Як нам зазначили експерти, необхідне проведення додаткових досліджень для того, щоб відповісти на всі ці питання», – зазначив адвокат Геннадія Дронова Сергій Перепелиця.

Натомість захисниця Зайцевої – Юлія Козир – переконана, що всі допитані експерти дали повну картину того, що відбулося.

Наступне засідання призначене на 11 вересня.

«Ми вважаємо, що зібрано достатньо доказів для того, щоб довести вину обох водіїв у порушенні правил дорожнього руху, які їм інкримінуються і які були зазначені у повідомленні про підозру та у обвинувальному акті», – переконана прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик.

Нагадаємо, резонансна ДТП у середмісті Харкова сталася 18 жовтня минулого року. «Лексус» на швидкості зіштовхнувся на перехресті із «Фольцвагеном» і потому вилетів на тротуар, де збив перехожих. Шестеро людей загинули і стільки ж зазнали травм.

Відео за темою

А поделиться?