Найважча потерпіла під час резонансного ДТП у Харкові дала перше інтерв’ю (ВІДЕО)Найважча потерпіла під час ДТП у Харкові Оксана Євтєєва дала перше інтерв’ю журналістам.

Сьогодні – рівно чотири місяці, як Олена Зайцева на тротуарі розчавила шість життів. Оксана Євтєєва – єдина, у кого торік жовтнева аварія забрала одразу двох найближчих людей – чоловіка та сестру. А через помилку медиків лікарні швидкої допомоги дівчина досі заново вчиться ходити, – йдеться у сюжеті ТСН.

Наголошується, що постраждала дівчина потребує дорогої реабілітації, яку можна надіслати на ім’я Берченко Оксана на рахунок 4119 9790 0168 2124 у ПриватБанку.

Раніше ЗМІ повідомляли, що мати підозрюваної у скоєнні ДТП, Олени Зайцевої начебто продала квартиру і таємно платить потерпілим. Сама Зайцева також заявляла, що визнає провину і попросила вибачення, однак рідні загиблих віднеслися до цього дуже скептично.

Як відомо, 20 жовтня минулого року, суд у Харкові обрав для підозрюваної запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 16 грудня без можливості внесення застави, а сьогодні продовжив арешт на два місяця. Згодом експертиза виявила кодеїн в організмі двадцятирічної Зайцевої.

8 листопада 2017 року суд арештував і другого учасника аварії – Генадія Дронова, який був за кермом Touareg. Справу порушили і проти автошколи, де навчалася Зайцева.

А поделиться?