Найбільший проект цього року: в метро Харкова інвестують 320 млн євро (Відео)
Підписання угоди про розширення системи харківського метрополітену

Офіційний сайт Президента України

Харків

11.12.2017 17:46

Гроші надають Європейський банк реконструкції та розвитку і Європейський інвестиційний банк

На розбудову харківського метро виділять 320 млн євро: 160 млн надасть Європейський банк реконструкції та розвитку і стільки ж – Європейський інвестиційний банк. Угоду про надання кредиту підписали сьогодні у Києві, інформує прес-служба голови держави.

За темою

Крім того, місцевий бюджет виділяє на цей проект 320 млн грн. За словами Президента Петра Порошенка, за ці гроші впродовж чотирьох років зведуть нове депо та закуплять 85 нових вагонів. Нова ділянка Харківського метрополітену будуватиметься в напрямку аеропорту, щоби розвивати авіаційне сполучення з містом, а також вирішити транспортну проблему.

«Під час збройної агресії Росії проти вільної і незалежної України, у місті, яке розташовано всього лише за 40 кілометрів від російського кордону, ми, об’єднуючи зусилля, починаємо робити те, чого не робилося за багато років незалежності, – інвестуємо кошти у будівництво метро… Ці гроші є символом підтримки Європейського Союзу реформ, які відбуваються в Україні», – наголосив Президент.

В свою чергу, керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи і Кавказу Франсіс Маліж зазначив, що цей проект є «найбільшим, який підписується цього року в Україні».

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею:

Столичною піздемкою проїхав унікальний «потяг Енея» – ФОТО