Начальник поштового вiддiлення сфальсифiкувала пограбування24.07.2017 09:46

«Алло, полiцiя?! Негайно їдьте до вiддiлення пошти, там стався напад. Мене про це повiдомила дружина, яка там працює», — така iнформацiя надiйшла телефоном до правоохоронцiв, i вони негайно вирушили в селище Варварiвка. У примiщеннi пошти перебувала перелякана начальниця, на її одязi й пiдлозi були слiди бiлого порошку, речi розкиданi, сейф вiдчинений, пише Експрес.

«Вiн увiйшов близько десятої ранку, коли у вiддiленнi не було вiдвiдувачiв, — розповiдала 54-рiчна жiнка. — Чоловiк був у камуфляжному одязi, лице закривала балаклава, кинув менi в обличчя якийсь порошок, тодi зв’язав руки й ноги скотчем, витягнув iз сейфа всi грошi, а це — п’ять тисяч гривень. Тодi забрав ключi й вийшов, замкнувши дверi».

Начальник поштового вiддiлення ще схвильовано розповiла, як їй вдалося звiльнити руки, вiдтак вона одразу ж подзвонила чоловiковi. «Менi було страшно», — повторювала вона.

«Але пiд час слiдства з’ясувалося, що нападу не було, — повiдомляє Олена Баранник, начальник вiддiлу комунiкацiї ГУ НП у Харкiвськiй областi. — «Потерпiла» сама все зiмiтувала, щоб привласнити грошi: розсипала пральний порошок, розкидала предмети, зв’язала себе скотчем, а потiм подзвонила чоловiковi, який поспiшив її рятувати. За фактомсвiдомо неправдивого повiдомлення про скоєння злочину розпочато кримiнальне провадження, санкцiя якого передбачає покарання до п’яти рокiв позбавлення волi».

Л. П.

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

А поделиться?