На залізничному вокзалі у Гребінці знайшли 15-річних «мандрівників» з ХарківщиниРечник ГУ НП у Полтавській області Юрій Сулаєв: «У цій історії роблю акцент на тому, якими небайдужими можуть бути абсолютно чужі люди, на відміну від безвідповідальності та байдужості рідних».

14 лютого 2018 ріку у місті Гребінка, Полтавської області, працівниця залізниці помітила на вокзалі залізничної станції двох неповнолітніх хлопців. Було очевидним, що діти не місцеві, перебувають без супроводу дорослих, передає речник ГУ НП у Полтавській області Юрій Сулаєв у Facebook.

Про побачене жінка негайно повідомила місцевих поліцейських. Працівники Гребінківського відділу поліції за лічені хвилини прибули на вказане місце. Про себе та свої родини діти нічого не хотіли розповідати. Тож поліцейським довелося з’ясовувати особи мандрівників самотужки.

Упродовж години вдалося встановити, що обоє хлопців із міста Лозова Харківської області. Їм по 15 років.Один виховується в родині опікунів, а інший проживає зі своїми батьками. Також поліцейські встановили, що хлопців немає вдома близько тижня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині затримана злочинна група, яка займалася викраденням газоконденсату 

«ЖОДНА РОДИНА за цей час не заявила в поліцію про безвісне зникнення своїх дітей. Зараз, спільно з колегами із Харківщини, організовуємо передачу дітей рідним. Дані родини будуть взяті на облік», — зазначено у повідомленні.

Проте виникають риторичні питання: «Чи вирішить це проблему сімейних стосунків? Чи отримають діти належне виховання, батьківську турботу та любов при такій байдужості в сім’ях? Якими виростуть ці юнаки? » Відповіді немає!

«Шановні друзі! Дбайте про своїх дітей! Допомагайте їм обрати вірний, щасливий шлях у житті! Бо ніхто, крім вас, цього не зробить! І пам’ятайте: «що посієш, те й пожнеш!», — написав Юрій Сулаєв.

      Схожі публікації:

А поделиться?